[αναλυτική]

ΕΠΣΠΕΛΛΑΣ

ΕΠΙΣΗΜΟ WEB-SITE της
ΕΝΩΣΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΠΕΛΛΑΣ
Αγ.Γάτσου 14, 58200 Έδεσσα
τηλ.: 2381.023488 - fax: 2381.029120
email: epspellas@yahoo.gr
fb: facebook/epspellas


Πρόγραμμα αγώνων 4, 7 & 8 Ιανουαρίου 2017
#1512

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 4.1.2017

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ 4η ΦΑΣΗ
ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 15.00 Α.Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ
ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ-Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 07.01.2017

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 12η αγωνιστική
ΚΑΛΗΣ 15.00 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 15.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 15.00 ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 12η αγωνιστική
ΟΡΜΑΣ 15.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΟΡΜΑΣ - ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ
ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 15.00 ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΚΕΡΑΣΙΑΣ 15.00 ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ 15.00 ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛ. - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 12η αγωνιστική
ΑΘΥΡΩΝ 15.00 ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ - Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 15.00 ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 13η αγωνιστική
ΠΙΠΕΡΙΑΣ 15.00 ΑΣ ΠΑΝΑΛΜΩΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΠΕΡΙΚΛΕΙΑΣ
ΥΔΡΑΙΑΣ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΝΙΣΣΑΣ
ΒΟΡΕΙΝΟΥ 15.00 ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 08.01.2017
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 12η αγωνιστική
ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 15.00 ΑΝΑΓ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΜΑΝΔΑΛΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 15.00 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ.ΒΡΥΣΗΣ - ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 12η αγωνιστική
ΖΕΡΒΗΣ 15.00 ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ
ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 15.00 ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ - ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 12η αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 15.00 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ - ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 15.00 Ν.ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 15.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 15.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ - ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΔΡΟΣΕΡΟΥ 15.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΔΡΟΣΕΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 13η αγωνιστική
ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 15.00 ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ - ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ
ΔΩΡΟΘΕΑΣ 15.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ
ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 15.00 ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ - ΑΣ ΑΓΡΑ



© mascot network