[αναλυτική]

ΕΠΣΠΕΛΛΑΣ

ΕΠΙΣΗΜΟ WEB-SITE της
ΕΝΩΣΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΠΕΛΛΑΣ
Αγ.Γάτσου 14, 58200 Έδεσσα
τηλ.: 2381.023488 - fax: 2381.029120
email: epspellas@yahoo.gr
fb: facebook/epspellas


Πρόγραμμα παιδικών αγώνων Σαββατοκύριακου 9&10/12/2017
#1757

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 09.12.2017

ΠΑΙΔΩΝ 4η αγωνιστική
ΥΔΡΑΙΑΣ 11.00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 13.30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΕ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 10.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 10.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 1 10.00 ΠΑΙΚΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 1 11.30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 11.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 11.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2 11.00 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ - ΠΑΙΚΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 11.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α 1 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 12.00 ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α 2 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ- 1ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 10.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 10.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ- 2ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 10.00 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α 1 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 10.00 ΠΑΙΚΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α 2 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 10.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 11.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΝΙΚΗ 1 ΚΑΛΗΣ

ΜΠΑΜΠΙΝΙ 4η αγωνιστική
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 11.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 11.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ






ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 10.12.2017

ΠΑΙΔΩΝ 4η αγωνιστική
ΑΡΝΙΣΣΑΣ 12.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 11.00 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 11.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΠΕΛΛΑΣ 11.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 10.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΛΑ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.30 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 11.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 10.30 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ - ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ- 1ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 10.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.30 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ - ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

ΜΠΑΜΠΙΝΙ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 11.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ



© mascot network