[αναλυτική]

ΕΠΣΠΕΛΛΑΣ

ΕΠΙΣΗΜΟ WEB-SITE της
ΕΝΩΣΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΠΕΛΛΑΣ
Αγ.Γάτσου 14, 58200 Έδεσσα
τηλ.: 2381.023488 - fax: 2381.029120
email: epspellas@yahoo.gr
fb: facebook/epspellas


Πρόγραμμα αγώνων 6,7 και 10/1/2018
#1788

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 06.01.2018

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 10η αγωνιστική
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 15.00 ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ
ΚΑΛΗΣ 15.00 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΜΑΝΔΑΛΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ
ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική
ΑΡΝΙΣΣΑΣ 15.00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ 15.00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ - ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΟΡΜΑΣ 15.00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ - ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική
Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 15.00 ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΑΞΟΥ 15.00 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΔΑΜΙΑΝΟΥ 15.00 ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ - ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 8η αγωνιστική
ΖΕΡΒΗΣ 15.00 ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 8η αγωνιστική
ΔΥΤΙΚΟΥ 15.00 ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 15.00 ΝΕΑ ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ
Ν. ΠΕΛΛΑΣ 13.00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ - ΠΑΟΚ ΠΑΤΡ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 07.01.2018

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 10η αγωνιστική
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική
ΑΓΡΑ 15.00 ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ
ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 15.00 ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική
ΛΙΠΑΡΟΥ 15.00 ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 15.00 ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 15.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
ΔΡΟΣΕΡΟΥ 15.00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 8η αγωνιστική
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ
ΠΕΤΡΙΑΣ 15.00 Ν.ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ - ΣΚΥΔΡΑ 2000
ΒΟΡΕΙΝΟΥ 15.00 ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 8η αγωνιστική
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 15.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ
ΡΑΧΩΝΑΣ 15.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 10.01.2018 (ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ)

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 14.30 ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 14.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ ΒΡΥΣΗΣ-ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ



© mascot network