[αναλυτική]

ΕΠΣΠΕΛΛΑΣ

ΕΠΙΣΗΜΟ WEB-SITE της
ΕΝΩΣΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΠΕΛΛΑΣ
Αγ.Γάτσου 14, 58200 Έδεσσα
τηλ.: 2381.023488 - fax: 2381.029120
email: epspellas@yahoo.gr
fb: facebook/epspellas


Πρόγραμμα παιδικών αγώνων Σαββατοκύριακου 13&14/1/2018
#1794

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 13.01.2018

ΠΑΙΔΩΝ 6η αγωνιστική
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ Κ ΒΡΥΣΗΣ 11.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ - ΑΕ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΡΝΙΣΣΑΣ 11.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 6η αγωνιστική
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 10.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΛΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 1 10.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 6η αγωνιστική
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2 11.00 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ - ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ
ΓΗΠΕΔΑ ΑΑΓ 12.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΛΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α 1 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΓΗΠΕΔΑ ΑΑΓ 11.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α 2 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ- 1ος ΟΜΙΛΟΣ 6η αγωνιστική
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 10.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ- 2ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 11.00 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ - ΠΑΙΚΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
ΓΗΠΕΔΑ ΑΑΓ 10.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α 2 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 10.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α 1 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΜΠΑΜΠΙΝΙ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 6η αγωνιστική
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 14.01.2018

ΠΑΙΔΩΝ 6η αγωνιστική
ΥΔΡΑΙΑΣ 11.00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΜΕΣΣΙΑΝΟΥ 11.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 11.30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 11.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ



ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 6η αγωνιστική
ΠΕΛΛΑΣ 10.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 10.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 10.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 6η αγωνιστική
ΠΕΛΛΑΣ 10.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 11.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 11.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ ΒΡΥΣΗΣ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ- 1ος ΟΜΙΛΟΣ 6η αγωνιστική
ΠΕΛΛΑΣ 11.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 10.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 10.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ

ΜΠΑΜΠΙΝΙ 6η αγωνιστική
ΠΕΛΛΑΣ 11.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 11.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 11.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ



© mascot network