[αναλυτική]

ΕΠΣΠΕΛΛΑΣ

ΕΠΙΣΗΜΟ WEB-SITE της
ΕΝΩΣΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΠΕΛΛΑΣ
Αγ.Γάτσου 14, 58200 Έδεσσα
τηλ.: 2381.023488 - fax: 2381.029120
email: epspellas@yahoo.gr
fb: facebook/epspellas


Πρόγραμμα παιδικών αγώνων 10&11/3/2018
#1854

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 10.03.2018

ΠΑΙΔΩΝ 12η αγωνιστική
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ 13.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 13.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ
ΠΕΛΛΑΣ 12.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 11η αγωνιστική
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.30 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΕΛΛΑΣ 10.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΛΑ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ1 11.30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 1 10.00 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ - ΠΑΙΚΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 11η αγωνιστική
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 10.30 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΕΛΛΑΣ 11.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2 11.00 ΠΑΙΚΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 10.00 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α 1 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 11.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α 2 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ- 1ος ΟΜΙΛΟΣ 11η αγωνιστική
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.30 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΕΛΛΑΣ 10.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ- 2ος ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 12.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α 2 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 2 12.00 ΝΙΚΗ 1 ΚΑΛΗΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α 1 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 10.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 11.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ - ΠΑΙΚΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ

ΜΠΑΜΠΙΝΙ 11η αγωνιστική
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΕΛΛΑΣ 11.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ




ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 11.03.2018

ΠΑΙΔΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 12η αγωνιστική
ΥΔΡΑΙΑΣ 12.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΕ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 12.00 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 11η αγωνιστική
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 10.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 10.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 11η αγωνιστική
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 11.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 11.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ- 1ος ΟΜΙΛΟΣ 11η αγωνιστική
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 10.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 10.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

ΜΠΑΜΠΙΝΙ 11η αγωνιστική
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 11.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 11.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 12.03.2018

ΠΑΙΔΩΝ 12η αγωνιστική
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ



© mascot network