[αναλυτική]

ΕΠΣΠΕΛΛΑΣ

ΕΠΙΣΗΜΟ WEB-SITE της
ΕΝΩΣΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΠΕΛΛΑΣ
Αγ.Γάτσου 14, 58200 Έδεσσα
τηλ.: 2381.023488 - fax: 2381.029120
email: epspellas@yahoo.gr
fb: facebook/epspellas


Πρόγραμμα ανδρικών αγώνων 18,21&22/4/2018
#1899

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 18.04.2018
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 23η αγωνιστική
ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 17.00 ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ
ΦΙΛΩΤΕΙΑΣ 17.00 ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ - ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ
ΚΕΡΑΣΙΑΣ 17.00 ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ 17.00 ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
ΥΔΡΑΙΑΣ 17.00 ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ
ΓΑΡΕΦΙΟΥ 17.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 17.00 ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 24η αγωνιστική
ΣΤΑΔΙΟ Κ ΒΡΥΣΗΣ 17.00 Π ΝΕΟΛΑΙΑ Κ ΒΡΥΣΗΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 21.04.2018
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 24η αγωνιστική
ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 17.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΚΑΛΗΣ 17.00 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 24η αγωνιστική
ΑΡΝΙΣΣΑΣ 17.00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ - ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ 17.00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 24η αγωνιστική
ΑΞΟΥ 17.00 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 22.04.2018
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 24η αγωνιστική
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 17.00 ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ
ΜΑΝΔΑΛΟΥ 17.00 ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 17.00 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ
ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.00 ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 24η αγωνιστική
ΦΙΛΩΤΕΙΑΣ 17.00 ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΑΓΡΑ 17.00 ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.00 ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ
ΟΡΜΑΣ 17.00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ
ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 17.00 ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 24η αγωνιστική
ΛΙΠΑΡΟΥ 17.00 ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
ΔΑΜΙΑΝΟΥ 17.00 ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
ΔΡΟΣΕΡΟΥ 17.00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.00 ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 25.04.2018
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 25η αγωνιστική
ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 17.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ-ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ



© mascot network