[αναλυτική]

ΕΠΣΠΕΛΛΑΣ

ΕΠΙΣΗΜΟ WEB-SITE της
ΕΝΩΣΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΠΕΛΛΑΣ
Αγ.Γάτσου 14, 58200 Έδεσσα
τηλ.: 2381.023488 - fax: 2381.029120
email: epspellas@yahoo.gr
fb: facebook/epspellas


Πρόγραμμα παιδικών πρωταθλημάτων
#1901

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 18.04.2018
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΕ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 21.04.2018

ΠΑΙΔΩΝ 19η αγωνιστική
ΠΕΛΛΑΣ 13.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΥΔΡΑΙΑΣ 12.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 16η αγωνιστική
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 10.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.30 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 16η αγωνιστική
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 11.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 10.30 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ - ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 14η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 12.00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΛΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α 2 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2 10.00 ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 11.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α 1 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΠΑΙΚΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ- 1ος ΟΜΙΛΟΣ 16η αγωνιστική
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 10.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.30 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ - ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ- 2ος ΟΜΙΛΟΣ 14η αγωνιστική
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 10.00 ΠΑΙΚΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 10.00 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α 2 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 11.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν ΜΥΛΟΤ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ2 10.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α 1 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΜΠΑΜΠΙΝΙ 16η αγωνιστική
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 11.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 22.04.2018

ΠΑΙΔΩΝ 19η αγωνιστική
ΔΑΜΙΑΝΟΥ 13.30 ΑΕ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 12.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 16η αγωνιστική
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 10.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΛΑ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 16η αγωνιστική
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 11.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ







ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ- 1ος ΟΜΙΛΟΣ 16η αγωνιστική
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 10.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΜΠΑΜΠΙΝΙ 16η αγωνιστική
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 11.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 23.04.2018

ΠΑΙΔΩΝ 19η αγωνιστική
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 17.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 25.04.2018

ΠΑΙΔΩΝ 20η αγωνιστική
ΠΕΛΛΑΣ 17.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΑΕ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 17.00 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ - ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 17.00 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ - ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΜΕΣΣΙΑΝΟΥ 17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 16η αγωνιστική
ΠΕΛΛΑΣ 18.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 16η αγωνιστική
ΠΕΛΛΑΣ 17.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ- 1ος ΟΜΙΛΟΣ 16η αγωνιστική
ΠΕΛΛΑΣ 18.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΜΠΑΜΠΙΝΙ 16η αγωνιστική
ΠΕΛΛΑΣ 17.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ



© mascot network