X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



Αγ.Γάτσου 14, 58200 Έδεσσα | τηλ.: 2381.023488 - fax: 2381.029120 | email: epspellas@yahoo.gr


ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΠΕΛΛΑΣ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Αγ.Γάτσου 14, 58200 Έδεσσα      [ΧΑΡΤΗΣ]
τηλ.: 2381.023488 - fax: 2381.029120
epspellas@yahoo.gr

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) [  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ  ]

ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(22η αγωνιστική)

ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ1 - 2
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ2 - 1
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥΜ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ4 - 0
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ3 - 5
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ0 - 4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ1 - 0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ 49
0
69-30
15-4-3
37-17
6-3-2
32-13
9-1-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ 48
0
58-31
15-3-4
25-14
6-3-2
33-17
9-0-2
ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ 45
0
60-25
14-3-5
29-13
7-1-3
31-12
7-2-2
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ 41
0
59-27
12-5-5
35-5
8-2-1
24-22
4-3-4
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ 39
0
44-30
12-3-7
34-18
8-0-3
10-12
4-3-4
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ 33
0
39-24
10-3-9
29-12
6-2-3
10-12
4-1-6
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 33
0
54-44
10-3-9
33-17
6-2-3
21-27
4-1-6
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ 28
0
34-60
9-1-12
19-17
6-1-4
15-43
3-0-8
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 24
0
27-50
7-3-12
17-20
5-1-5
10-30
2-2-7
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 23
0
24-48
7-2-13
14-17
5-1-5
10-31
2-1-8
ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ 10
0
17-40
2-4-16
6-20
1-1-9
11-20
1-3-7
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 0
-6
9-85
2-0-20
4-42
1-0-10
5-43
1-0-10

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.

- Η ομάδα ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ έχει -6 βαθμούς από ποινές

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ 1 - 0

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ 3 - 1

ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ 2 - 3

ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ 0 - 0

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ 2 - 1

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 4 - 1

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ 2 - 2

ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 0 - 1

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ 2 - 2

ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 6 - 0

ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 4 - 0

ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ 2 - 4

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 3 - 3

ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ 5 - 5

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ 0 - 4

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ 1 - 3

ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ 1 - 0

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ 2 - 1

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ 2 - 6

ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 8 - 0

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 5 - 0

ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 1 - 1

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ 1 - 0

ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ 1 - 1

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 5 - 0

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ 0 - 1

ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 2 - 1

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ 1 - 0

ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ 0 - 0

ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ 5 - 2

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ 0 - 3

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 0 - 3

ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ 7 - 0

ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ 1 - 0

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ 0 - 0

ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ 0 - 3

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 5 - 0

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 1 - 1

ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 6 - 3

ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ 2 - 3

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 2 - 5

ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ 2 - 1

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ 0 - 2

ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ 1 - 2

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ 1 - 2

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ 1 - 6

ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ 5 - 1

ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ 3 - 3

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ 3 - 0

ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ 7 - 1

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 0 - 1

ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0 - 1

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 6 - 0

ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ 4 - 2

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ 0 - 3

ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ 1 - 2

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ 2 - 1

ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ 0 - 2

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 2 - 1

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ 1 - 6

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ 2 - 2

ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ 0 - 1

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ 1 - 0

ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ 2 - 3

ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 1 - 1

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0 - 5

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ 1 - 4

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ 4 - 1

ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 4 - 1

ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ 1 - 2

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 3 - 0

ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 3 - 0

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ 0 - 3

ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ 1 - 1

ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ 3 - 4

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ 0 - 2

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ 0 - 3

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 3 - 0

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ 1 - 0

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ 0 - 1

ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 1 - 2

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 6 - 1

ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 3 - 1

ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ 4 - 2

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ 1 - 4

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 0 - 4

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ 2 - 2

ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ 2 - 2

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ 1 - 3

ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ 2 - 1

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ 0 - 6

ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 5 - 0

ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 7 - 2

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ 10 - 1

ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ 0 - 1

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ 1 - 1

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 2 - 1

ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 2 - 0

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ 2 - 4

ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 5 - 0

ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ 1 - 4

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ 3 - 1

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ 4 - 1

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ 2 - 1

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ 0 - 2

ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ 2 - 0

ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ 1 - 3

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ 3 - 0

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ 5 - 0

ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 3 - 0

ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 2 - 1

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 2 - 0

ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ 0 - 3

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 2 - 0

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ 0 - 2

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ 1 - 0

ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ 0 - 4

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ 1 - 0

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ 0 - 3

ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 4 - 0

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ 3 - 0

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ 2 - 0

ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ 1 - 2

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 3 - 0

ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 3 - 0

ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 3 - 0

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ 1 - 2

ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ 2 - 1

ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ 4 - 0

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 3 - 5

ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ 0 - 4

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 1 - 0



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ
Αγ.Γάτσου 14, 58200 Έδεσσα
τηλ.: 2381.023488 - fax: 2381.029120
email: epspellas@yahoo.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK