X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



Αγ.Γάτσου 14, 58200 Έδεσσα | τηλ.: 2381.023488 - fax: 2381.029120 | email: epspellas@yahoo.gr


ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΠΕΛΛΑΣ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Αγ.Γάτσου 14, 58200 Έδεσσα      [ΧΑΡΤΗΣ]
τηλ.: 2381.023488 - fax: 2381.029120
epspellas@yahoo.gr




ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ
Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 14-15 και 18/9/2019 (ορθή επανάληψη)
https://www.epspellas.gr/article.asp?code=2253

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 14.09.2019

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΑΡΝΙΣΣΑΣ 17.00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ
ΑΨΑΛΟΥ 17.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.00 ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ
ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 17.00 ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
ΚΑΛΗΣ 17.00 ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 17.00 ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ 2018 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 17.00 ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ - ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ1η αγωνιστική
Α. ΛΟΥΚΑ 17.00 ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 15.09.2019

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ1η αγωνιστική
Π. ΗΛΙΑ 17.00 ΑΡΗΣ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ - ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΑΨΑΛΟΥ 17.00 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 17.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ
ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 17.00 Μ.ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΚΑΛΥΒΙΩΝ 17.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 17.00 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ - ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
ΔΥΤΙΚΟΥ 17.00 ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ - ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΔΑΜΙΑΝΟΥ 17.00 ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ
ΑΡΣΕΝΙΟΥ 17.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 17.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 17.00 ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 18.09.2019

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΚΕΡΑΣΙΑΣ 17.00 ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ - ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ 17.00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ - ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΚΑΛΗΣ 17.00 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ - ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 17.00 ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ - ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ


Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ
Αγ.Γάτσου 14, 58200 Έδεσσα
τηλ.: 2381.023488 - fax: 2381.029120
email: epspellas@yahoo.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK