Menu
Βρέθηκαν 583 εγγραφές.

Οι διαιτητές των αγώνων υποδομών ως 20/6/2024 [13/6/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ 12-13-15-16-18-19-20/6/2024 (ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ) [11/6/2024]
Ορισμοί διαιτητών 8,12 και 13.6.2024 [6/6/2024]
ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΗ ΜΕΧΡΙ 15-6-2024 η λήξη εγγραφών των ερασιτεχνικών σωματείων στο Ηλεκτρονικό Μητρώο Σωματείων της Γ.Γ.ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ [21/5/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ 5-6-8-12-13/6/2024 [4/6/2024]
Οι διαιτητές των αγώνων υποδομών ως 6/6/2024 [1/6/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ 29-30/5/2024 & 1-2-3-5-6/6/2024 [29/5/2024]
Οι διαιτητές αγώνων υποδομών 21-22-23-25-26-27-28-29-30-5-2024 [24/5/2024]
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ 21-22-23-25-26-27-28-29-30-5-2024 [21/5/2024]
Οι διαιτητές των πρωταθλημάτων υποδομών ως 23/5/2024 [16/5/2024]
Πρόγραμμα αγώνων υποδομών 17-18-19-20-21-22-23/5/2024 [14/5/2024]
Οι διαιτητές των αγώνων 11,12 και 13/5/2024 [10/5/2024]
Πρόγραμμα αγώνων υποδομών ως 13/5/2024 [8/5/2024]
Την Παρασκευή 10/5 οι μετρήσεις πεδίου (εργομετρικά) των μικτών μας ομάδων Κ-14 & Κ-16 [7/5/2024]
Κατάταξη διαιτητών και βοηθών για την αγωνιστική περίοδο 2023-24 [1/5/2024]
Αποφάσεις πειθαρχικής επιτροπής [30/4/2024]
Αποφάσεις πειθαρχικής επιτροπής [26/4/2024]
Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 27-28/4/2024 [25/4/2024]
Πρόσκληση προς τα ΜΜΕ για τη ΓΙΟΡΤΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ [25/4/2024]
Ευχές για το Πάσχα [25/4/2024]
Πρόγραμμα αγώνων υποδομών 27,28/4 και 2/5/2024 [24/4/2024]
Πρόσκληση γιορτής ποδοσφαίρου [24/4/2024]
Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 27-28/4/2024 [23/4/2024]
Αποφάσεις πειθαρχικής επιτροπής [19/4/2024]
Οι διαιτητές των αγώνων 20,21 και 24/4/2024 [18/4/2024]
Πρόγραμμα αγώνων υποδομών 20,21 και 24/4/2024 [17/4/2024]
Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 20-21/4/2024 (ορθή επανάληψη) [15/4/2024]
Αποφάσεις πειθαρχικής επιτροπής [12/4/2024]
Οι διαιτητές των αγώνων 13,14 και 16/4/2024 [11/4/2024]
Έκτακτη οικονομική ενίσχυση σωματείων [11/4/2024]
Πρόγραμμα αγώνων υποδομών 13-14-16-17/4/2024 [9/4/2024]
Πρόγραμμα αγώνων 13-14/4/2024 [8/4/2024]
Αποφάσεις πειθαρχικής επιτροπής [5/4/2024]
Οι διαιτητές των αγώνων 6-7 και 10/4/2024 [4/4/2024]
Προγραμματισμός ημιτελικών αγώνων κυπέλλου [2/4/2024]
Οι διαιτητές του αγώνα της Τετάρτης 3/4/2024 [1/4/2024]
Πρόγραμμα αγώνων υποδομών 6,7 και 10/4/2024 [1/4/2024]
Πρόγραμμα αγώνων 3,7, και 7/4/2024 [1/4/2024]
Αναβολή του αγώνα Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ [31/3/2024]
Αποφάσεις πειθαρχικής επιτροπής [29/3/2024]
Οι διαιτητές των αγώνων 30-31/3 και 1/4/2024 [28/3/2024]
Πρόγραμμα αγώνων υποδομών 30-31/3/2024 και 1/4/2024 (ορθή επανάληψη) [26/3/2024]
Πρόγραμμα ανδρικών αγώνων Σαββατοκύριακου 30-31/3/2024 (ορθή επανάληψη) [26/3/2024]
Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 23-24/3/2024 [21/3/2024]
Πρόγραμμα ανδρικών αγώνων 23-24/3/2024 [20/3/2024]
Πρόγραμμα αγώνων υποδομών 23,24 και 26/3/2024 [20/3/2024]
Αποφάσεις πειθαρχικής επιτροπής [15/3/2024]
Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 16-17/3/2024 [14/3/2024]
Πρόγραμμα αγώνων 16-17/3/2024 [11/3/2024]
Προγραμματισμός αγώνων Σαββατοκύριακου 16-17/3/2024 [11/3/2024]
Αποφάσεις πειθαρχικής επιτροπής [8/3/2024]
Μία Ήττα και μία Ισοπαλία για τις Μικτές μας ομάδες [8/3/2024]
Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 9-10/3/2024 (ορθή επανάληψη) [7/3/2024]
Πρόγραμμα ανδρικών αγώνων 6,9 και 10/3/2024 [5/3/2024]
Πρόγραμμα πρωταθλημάτων υποδομών 9-10/3/2024 [5/3/2024]
Οι διαιτητές του αγώνα της Τετάρτης 6/3/2024 [4/3/2024]
Πρόγραμμα αγώνων 6/3/2024 [4/3/2024]
Την Τρίτη 5/3 οι προπονήσεις των Μικτών Ομάδων [4/3/2024]
Αποφάσεις πειθαρχικής επιτροπής [1/3/2024]
Αναβολή αγώνων υποδομών του Σαββάτου 2/3/2024 [1/3/2024]
ROMA CAPUT MUNDI : LAZIO LND - ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ 2-0 [1/3/2024]
Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 2-3/3/2024 [29/2/2024]
Πρόγραμμα ανδρικών αγώνων Σαββατοκύριακου 2-3/2/2024 [28/2/2024]
ROMA CAPUT MUNDI : Ήττα για την Μικτή μας Ομάδα [27/2/2024]
Πρόγραμμα αγώνων υποδομών 2-3/3/2024 [27/2/2024]
ROMA CAPUT MUNDI : Με Νίκη ξεκίνησε η Μικτή μας στο Διεθνές Τουρνουά [26/2/2024]
Οι διαιτητές των αγώνα της Τετάρτης 28/2/2024 [26/2/2024]
Πρόγραμμα αγώνων της Τετάρτης 28/2/2024 [26/2/2024]
Αποφάσεις πειθαρχικής επιτροπής [23/2/2024]
Οι διαιτητές των αγώνων 23,24 και 25/2/2024 [22/2/2024]
Μία Νίκη & μία Ήττα για τις Μικτές Ομάδες της ΕΠΣ Πέλλας [22/2/2024]
Πρόγραμμα ανδρικών αγώνων 23,24,25/2/2024 [20/2/2024]
Πρόγραμμα αγώνων υποδομών 24-25/2/2024 [20/2/2024]
Την Τρίτη 20/2 οι προπονήσεις των Μικτών Ομάδων [19/2/2024]
Οι διαιτητές των αγώνων 16,17 και 18/2/2024 (ορθή επανάληψη) [15/2/2024]
Αποφάσεις πειθαρχικής επιτροπής [15/2/2024]
Μία Ισοπαλία και μία Νίκη για τις Μικτές μας Ομάδες [14/2/2024]
Πρόγραμμα ανδρικών αγώνων 17-18/2/204 [13/2/2024]
Πρόγραμμα αγώνων υποδομών 16-17-18/2/2024 [13/2/2024]
Την Τρίτη 13/2 οι προπονήσεις των Μικτών Ομάδων [11/2/2024]
Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση των Play off της Β΄ Κατηγορίας [9/2/2024]
Αποφάσεις πειθαρχικής επιτροπής [9/2/2024]
Προγραμματισμός αγώνων playoff Β Ερασιτεχνικής [9/2/2024]
Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 10-11/2/2024 [8/2/2024]
Με Νίκες συνέχισαν οι Μικτές Ομάδες της ΕΠΣ Πέλλας [7/2/2024]
Κλήρωση playoff Β ερασιτεχνικής κατηγορίας [6/2/2024]
Πρόγραμμα ανδρικών αγώνων 10-11/2/2024 [6/2/2024]
Πρόγραμμα αγώνων υποδομών 10-11/2/2024 [6/2/2024]
Την Τρίτη 6/2 οι Προπονήσεις των Μικτών Ομάδων [5/2/2024]
Οι διαιτητές των αγώνων 2,3 και 4/2/2024 (ορθή επανάληψη) [1/2/2024]
Αποφάσεις πειθαρχικής επιτροπής [1/2/2024]
Ισοπαλίες για τις μικτές της ΕΠΣ Πέλλας [31/1/2024]
Πρόγραμμα ανδρικών αγώνων 31/1 και 3-4/2/2024 [30/1/2024]
Πρόγραμμα αγώνων υποδομών 2,3 και 4/2/2024 [30/1/2024]
Αποφάσεις πειθαρχικής επιτροπής [26/1/2024]
Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 27-28 και 31/1/2024 (ορθή επανάληψη) [25/1/2024]
Οι διαιτητές των αγώνων της Τετάρτης 24/1/2024 [23/1/2024]
Πρόγραμμα αγώνων υποδομών 27-28/1/2024 (ορθή επανάληψη) [23/1/2024]
Πρόγραμμα ανδρικών αγώνων 24,27,28 και 31/1/2024 [22/1/2024]
ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΗ ΛΗΞΗΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ [22/1/2024]