X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



Αγ.Γάτσου 14, 58200 Έδεσσα | τηλ.: 2381.023488 - fax: 2381.029120 | email: epspellas@yahoo.gr


ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΠΕΛΛΑΣ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Αγ.Γάτσου 14, 58200 Έδεσσα      [ΧΑΡΤΗΣ]
τηλ.: 2381.023488 - fax: 2381.029120
epspellas@yahoo.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ

6η φάση
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

5η φάση
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1 0 ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 1 0 ΑΠΟΛΛΩΝ 1690 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 2 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ 1690 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ 0 0 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΚΟΡ ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 - ΑΛΜΩΠΟΣ 1-0 . ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΚΑΙ ΠΕΝΑΛΤΥ

4η φάση
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 1 0 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ 1 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 2 1 ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ
ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ 1 0 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 1 3 ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ 1 1 ΑΠΟΛΛΩΝ 1690 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΚΟΡ ΚΑΛΗ - Κ ΒΡΥΣΗΣ 1-0 ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΚΑΙ ΠΕΝΑΛΤΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3 0 ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ 2 2 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΚΟΡ ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΑΛΜΩΠΟΣ 2-1 ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΚΑΙ ΠΕΝΑΛΤΥ

3η φάση
ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ 0 6 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ 0 3 ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ 1 3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ 1 0 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ 2 0 ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ 0 4 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ 0 7 ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ
ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ 0 2 ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 0 2 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ 4 1 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 6 0 ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 1 5 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 0 1 ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ 0 3 ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 0 2 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 1 1 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ 5 0 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 0 7 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ
ΠΟΝΤΙΑΚΗ Ν Κ ΒΡΥΣΗΣ 3 2 ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ 4 2 ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ 0 4 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 4 0 ΔΟΞΑ ΠΜΥΛΟΤΟΠΟΥ

2η φάση
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ 0 3 ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 1 2 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ 4 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 0 3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ 0 2 ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ 2 0 ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ 0 1 ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ 3 0 ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ 4 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ 1 5 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ 0 5 ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 1 4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ 0 6 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 2 2 ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 0 2 ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ 1 2 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ 1 9 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΠΟΝΤΙΑΚΗ Ν Κ ΒΡΥΣΗΣ 5 1 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ 0 9 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ 1 1 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ 0 8 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 4 2 ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΔΟΞΑ ΠΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 0 3 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

1η φάση
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 11 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ
ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ 0 1 ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ 4 2 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝ 2 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 1 2 ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 2 3 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ 0 1 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ 0 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 5 2 ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ 0 3 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ 4 1 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 5 1 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ
ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ 1 1 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ 10 1 ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ 1 4 ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ 5 0 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 1 3 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 4 2 ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ 3 2 Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 2 1 ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ 3 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ 1 0 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 8 0 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 5 1 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ 3 1 ΠΟΝΤΙΑΚΗ Ν Κ ΒΡΥΣΗΣ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 3 2 ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3 2 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12 0 ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ 4 2 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ 0 3 ΔΟΞΑ ΠΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1 0 ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ


Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Επικοινωνία
Download
Φωτογραφίες
Video
ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ
Αγ.Γάτσου 14, 58200 Έδεσσα
τηλ.: 2381.023488 - fax: 2381.029120
email: epspellas@yahoo.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK