X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



Αγ.Γάτσου 14, 58200 Έδεσσα | τηλ.: 2381.023488 - fax: 2381.029120 | email: epspellas@yahoo.gr


ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΠΕΛΛΑΣ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Αγ.Γάτσου 14, 58200 Έδεσσα      [ΧΑΡΤΗΣ]
τηλ.: 2381.023488 - fax: 2381.029120
epspellas@yahoo.gr




ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 25-28-29-9-19 & 2-10-19
https://www.epspellas.gr/article.asp?code=2262

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 25.09.2019

KΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΠΙΠΕΡΙΑΣ 17.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 17.00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 17.00 ΑΣ ΠΡΩΜΑΧΟΙ - ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000
ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ 17.00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 17.00 ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
Π. ΗΛΙΑ 17.00 ΑΡΗΣ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ - ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ 2018
ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 17.00 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 17.00 ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ




ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 28.09.2019

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 16.30 ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 16.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ - ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 16.30 ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
ΑΡΣΕΝΙΟΥ 16.30 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 16.30 ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ - ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ
ΜΑΝΔΑΛΟΥ 16.30 ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 29.09.2019

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστικ;ή
ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 16.30 ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ - ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 11.00 ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 16.30 ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 16.30 ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ 2018 - ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
ΔΩΡΟΘΕΑΣ 16.30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ - ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΑΓΡΑ 16.30 ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 16.30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - Μ.ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 16.30 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 16.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 16.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ
ΠΕΛΛΑΣ 16.30 Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ




ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 02.10.2019

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΑΡΝΙΣΣΑΣ 16.30 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ - ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 16.30 ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000 - ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική
ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 16.30 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΟΡΜΑΣ 16.30 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ - ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ
ΑΨΑΛΟΥ 16.30 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 16.30 Μ.ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 16.30 ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ - ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ 16.30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
ΔΥΤΙΚΟΥ 16.30 ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ


Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ
Αγ.Γάτσου 14, 58200 Έδεσσα
τηλ.: 2381.023488 - fax: 2381.029120
email: epspellas@yahoo.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK