X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



Αγ.Γάτσου 14, 58200 Έδεσσα | τηλ.: 2381.023488 - fax: 2381.029120 | email: epspellas@yahoo.gr


ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΠΕΛΛΑΣ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Αγ.Γάτσου 14, 58200 Έδεσσα      [ΧΑΡΤΗΣ]
τηλ.: 2381.023488 - fax: 2381.029120
epspellas@yahoo.gr




ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ
Πρόγραμμα αγώνων 2,5,6,9 Οκτωβρίου (ορθή επανάληψη)
https://www.epspellas.gr/article.asp?code=2268

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 02.10.2019

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΑΡΝΙΣΣΑΣ 16.30 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ - ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 16.30 ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000 - ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική
ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 16.30 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΟΡΜΑΣ 16.30 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ - ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ
ΑΨΑΛΟΥ 16.30 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 16.30 Μ.ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 16.30 ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ - ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ 16.30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
ΔΥΤΙΚΟΥ 16.30 ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 05.10.2019

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική
ΚΕΡΑΣΙΑΣ 16.30 ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική
ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 16.30 ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική
ΚΑΛΗΣ 16.30 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ - ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ 2018

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική
ΑΓΡΑ 16.30 ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 16.30 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 16.30 ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 16.30 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
Α. ΛΟΥΚΑ 16.30 ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ - Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ
ΑΞΟΥ 16.30 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 06.10.2019

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 16.30 ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 16.30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ
ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 16.30 Μ.ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 16.30 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ - ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ
ΔΥΤΙΚΟΥ 16.30 ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΔΑΜΙΑΝΟΥ 16.30 ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 16.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ




ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 09.10.2019

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 16.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ
ΑΡΣΕΝΙΟΥ 16.30 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 16.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική
ΛΙΠΑΡΟΥ 16.30 ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ - ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ
ΜΑΝΔΑΛΟΥ 16.30 ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ - ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική
ΛΕΠΤΟΚΑΡΙΑΣ 16.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ
ΠΕΛΛΑΣ 16.30 Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ


Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ
Αγ.Γάτσου 14, 58200 Έδεσσα
τηλ.: 2381.023488 - fax: 2381.029120
email: epspellas@yahoo.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK