X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



Αγ.Γάτσου 14, 58200 Έδεσσα | τηλ.: 2381.023488 - fax: 2381.029120 | email: epspellas@yahoo.gr


ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΠΕΛΛΑΣ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Αγ.Γάτσου 14, 58200 Έδεσσα      [ΧΑΡΤΗΣ]
τηλ.: 2381.023488 - fax: 2381.029120
epspellas@yahoo.gr




ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ
Πρόγραμμα αγώνων 9,12,13,16/10/2019
https://www.epspellas.gr/article.asp?code=2274

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 09.10.2019


ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 16.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ
ΑΡΣΕΝΙΟΥ 16.30 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 16.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ


ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική
ΛΙΠΑΡΟΥ 16.30 ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ - ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ
ΜΑΝΔΑΛΟΥ 16.30 ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ - ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ


ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική
ΛΕΠΤΟΚΑΡΙΑΣ 16.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ
ΠΕΛΛΑΣ 16.30 Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 12.10.2019

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 1η αγωνιστική
ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 16.00 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 16.00 ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΚΑΛΗΣ 16.00 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 16.00 ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000 - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΝΙΣΣΑΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ1η αγωνιστική
ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 16.00 ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ - ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 16.00 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜ


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 13.10.2019

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 1η αγωνιστική
ΑΓΡΑ 16.00 ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 16.00 ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ - ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 16.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 16.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 16.00 ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ
Π. ΗΛΙΑ 16.00 ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ
ΚΕΡΑΣΙΑΣ 16.00 ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΛΙΠΑΡΟΥ 16.00 ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 16.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 16.00 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 16.10.2019

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική
ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 16.00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική
ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ 16.00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ - ΑΣ ΠΡΩΜΑΧΟΙ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική
Ν. ΜΥΛ/ΠΟΥ 16.00 ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ

Σας ενημερώνουμε ότι, όλοι αγώνες που συμπεριλαμβάνονται στο συγκεκριμένο πρόγραμμα έχουν έγκριση από την Διοργανώτρια. Για τα υπόλοιπα ισχύουν η Προκήρυξη και ο ΚΑΠ 2019/2020.


Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ
Αγ.Γάτσου 14, 58200 Έδεσσα
τηλ.: 2381.023488 - fax: 2381.029120
email: epspellas@yahoo.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK