X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



Αγ.Γάτσου 14, 58200 Έδεσσα | τηλ.: 2381.023488 - fax: 2381.029120 | email: epspellas@yahoo.gr


ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΠΕΛΛΑΣ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Αγ.Γάτσου 14, 58200 Έδεσσα      [ΧΑΡΤΗΣ]
τηλ.: 2381.023488 - fax: 2381.029120
epspellas@yahoo.gr




ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ
Πρόγραμμα παιδικών αγώνων 19 και 20/10/2019
https://www.epspellas.gr/article.asp?code=2283

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 19.10.2019

K16 2η αγωνιστική
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 12.30 ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ - ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

K14 2η αγωνιστική
ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 13.30 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ - ΑΛΜΠΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 12.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 13.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

K12 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ2η αγωνιστική
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 10.30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΛΜΩΠΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 10.30 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 10.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

K12 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ2η αγωνιστική
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 11.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 11.00 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 1

K10 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 11.30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΛΜΩΠΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.30 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 10.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

K10 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 12.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 10.30 ΑΘΛΗΤ ΑΚΑΔ 1 ΓΙΑΝΝΙΤΣ - ΑΘΛΗΤ ΑΚΑΔ 2 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 10.00 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 1
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 10.30 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

K8 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 10.30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΛΜΩΠΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.30 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝ ΙΚΟΥ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

K8 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 11.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 10.00 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ - ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 1
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 11.30 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

K6 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 10.30 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 10.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

K6 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 11.00 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 1


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 20.10.2019

K16 -2η αγωνιστική
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΜΕΣΣΙΑΝΟΥ 16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ 2 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

K12 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.30 ΑΛΜΩΠΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

K10 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.30 ΑΛΜΩΠΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

K8 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.30 ΑΛΜΩΠΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ


Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ
Αγ.Γάτσου 14, 58200 Έδεσσα
τηλ.: 2381.023488 - fax: 2381.029120
email: epspellas@yahoo.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK