X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



Αγ.Γάτσου 14, 58200 Έδεσσα | τηλ.: 2381.023488 - fax: 2381.029120 | email: epspellas@yahoo.gr


ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΠΕΛΛΑΣ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Αγ.Γάτσου 14, 58200 Έδεσσα      [ΧΑΡΤΗΣ]
τηλ.: 2381.023488 - fax: 2381.029120
epspellas@yahoo.gr




ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ
Πρόγραμμα αγώνων παιδικών πρωταθλημάτων 26-27/10
https://www.epspellas.gr/article.asp?code=2292

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 26.10.2019

K16 3η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΑ ΕΘΝΙΚΟΥ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ 2 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 12.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ 1 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

K12 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΑ ΕΘΝΙΚΟΥ 13.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 10.30 ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ - ΑΛΜΩΠΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ

K12 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
Ν. ΜΥΛ/ΠΟΥ 11.30 ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 2 - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

K10 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΑ ΕΘΝΙΚΟΥ 14.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 11.30 ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ - ΑΛΜΩΠΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ

K10 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 10.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ 2 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Ν. ΜΥΛ/ΠΟΥ 10.30 ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 2 - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ 1 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 10.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ

K8 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΑ ΕΘΝΙΚΟΥ 14.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 10.30 ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ - ΑΛΜΩΠΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ

K8 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
Ν. ΜΥΛ/ΠΟΥ 11.30 ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 2 - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ 1 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 11.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ

K6 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΑ ΕΘΝΙΚΟΥ 13.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 27.10.2019

K16 3η αγωνιστική
ΔΩΡΟΘΕΑΣ 12.00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΑΓΡΑ 12.00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 13.00 ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ - ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ

K14 3η αγωνιστική
ΑΓΡΑ 10.30 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 14.30 ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ - ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΠΕΛΛΑΣ 12.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ

K12 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ3η αγωνιστική
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.30 ΑΛΜΩΠΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 10.30 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ

K10 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.30 ΑΛΜΩΠΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 11.30 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ

K10 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΠΕΛΛΑΣ 11.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

K8 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.30 ΑΛΜΩΠΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 10.30 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ

K8 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική
ΠΕΛΛΑΣ 11.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

K6 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ


Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ
Αγ.Γάτσου 14, 58200 Έδεσσα
τηλ.: 2381.023488 - fax: 2381.029120
email: epspellas@yahoo.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK