X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



Αγ.Γάτσου 14, 58200 Έδεσσα | τηλ.: 2381.023488 - fax: 2381.029120 | email: epspellas@yahoo.gr


ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΠΕΛΛΑΣ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Αγ.Γάτσου 14, 58200 Έδεσσα      [ΧΑΡΤΗΣ]
τηλ.: 2381.023488 - fax: 2381.029120
epspellas@yahoo.gr




ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ
Πρόγραμμα αγώνων 30/10 2-3 και 6/11/2019
https://www.epspellas.gr/article.asp?code=2299

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 30.10.2019
ΛΙΠΑΡΟΥ 15.30 ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 02.11.2019

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 4η αγωνιστική
ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ
ΜΑΝΔΑΛΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΝΙΣΣΑΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ - ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣ
ΑΡΣΕΝΙΟΥ 15.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2η αγωνιστική
ΡΙΖΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 Μ ΘΥΕΛΛΑ ΡΙΖΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΔΥΤΙΚΟΥ 15.00 ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΦΕΣ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2019 ΛΕΠΤΟΚΑΡΙΑΣ
ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 15.00 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝ
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 15.00 ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ 2018 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 03.11.2019

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 4η αγωνιστική
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 15.00 ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ
ΠΕΛΛΑΣ 15.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΔΩΡΟΘΕΑΣ 15.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
Π. ΗΛΙΑ 15.00 ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ - ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 15.00 ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000
ΑΨΑΛΟΥ 15.00 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ - ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 15.00 ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ - ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ
ΔΥΤΙΚΟΥ 15.00 ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
ΔΑΜΙΑΝΟΥ 15.00 ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ - ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 06.11.2019
ΑΨΑΛΟΥ 14.45 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 14.45 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ-ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΚΑΛΗΣ 14.45 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ-ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 14.45 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ-ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΠΕΛΛΑΣ 14.45 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ-ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

Σας ενημερώνουμε ότι, όλοι αγώνες που συμπεριλαμβάνονται στο συγκεκριμένο πρόγραμμα έχουν έγκριση από την Διοργανώτρια. Για τα υπόλοιπα ισχύουν η Προκήρυξη και ο ΚΑΠ 2019/2020.


Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ
Αγ.Γάτσου 14, 58200 Έδεσσα
τηλ.: 2381.023488 - fax: 2381.029120
email: epspellas@yahoo.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK