X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



Αγ.Γάτσου 14, 58200 Έδεσσα | τηλ.: 2381.023488 - fax: 2381.029120 | email: epspellas@yahoo.gr


ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΠΕΛΛΑΣ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Αγ.Γάτσου 14, 58200 Έδεσσα      [ΧΑΡΤΗΣ]
τηλ.: 2381.023488 - fax: 2381.029120
epspellas@yahoo.gr




ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ
Πρόγραμμα αγώνων 14,17,18 και 21/10/2020
https://www.epspellas.gr/article.asp?code=2511

ΚΥΠΕΛΛΟ Α ΦΑΣΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 16.30 ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ
ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 16.30 Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ - ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ Α ΦΑΣΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 16.30 ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΑ 2018 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 16.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ Α ΦΑΣΗ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 16.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ ΒΡΥ - ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤ
ΛΕΠΤΟΚΑΡΙΑΣ 16.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2019 ΛΕΠΤΟΚΑΡΙΑΣ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 17.10.2020

ΚΥΠΕΛΛΟ Α ΦΑΣΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ4η αγωνιστική
ΟΡΜΑΣ 16.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ - Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ
ΑΓΡΑ 16.30 ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ Α ΦΑΣΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 16.30 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ Α ΦΑΣΗ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 16.30 ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
ΑΞΟΥ 16.30 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ - ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ Α ΦΑΣΗ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΠΕΛΛΑΣ 16.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 18.10.2020

ΚΥΠΕΛΛΟ Α ΦΑΣΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 16.30 ΔΟΞΑ ΦΕΣ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ - Μ ΘΥΕΛΛΑ ΡΙΖΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 16.30 ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ Α ΦΑΣΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 16.30 ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΣ ΞΙΦΙΑΝΗΣ
ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 16.30 ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ




ΚΥΠΕΛΛΟ Α ΦΑΣΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΚΑΛΥΒΙΩΝ 16.30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΜΑΝΔΑΛΟΥ 16.30 ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ Α ΦΑΣΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 16.30 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ - ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 16.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ Α ΦΑΣΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 16.30 ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΚΥΠΕΛΛΟ Α ΦΑΣΗ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 16.30 ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2019 ΛΕΠΤΟΚ


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 21.10.2020

ΚΥΠΕΛΛΟ Α ΦΑΣΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική
ΔΩΡΟΘΕΑΣ 16.30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΦΕΣ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
ΡΙΖΟΧΩΡΙΟΥ 16.30 Μ ΘΥΕΛΛΑ ΡΙΖΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ

ΚΥΠΕΛΛΟ Α ΦΑΣΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική
ΑΨΑΛΟΥ 16.30 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ - ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
ΞΙΦΙΑΝΗΣ 16.30 ΠΑΣ ΞΙΦΙΑΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ Α ΦΑΣΗ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική
ΔΑΜΙΑΝΟΥ 16.30 ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ - ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 16.30 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ


Ενημερώνουμε τα σωματεία ότι για την αποφυγή οποιονδήποτε κυρώσεων θα πρέπει να τηρήσουν αυστηρά το εγκεκριμένο υγειονομικό πρωτόκολλο καταπολέμησης COVID-19 της πολιτείας και της ΓΓΑ το οποίο έχει αναρτηθεί στο site της ΕΠΣ Πέλλας.


Σας ενημερώνουμε ότι, όλοι αγώνες που συμπεριλαμβάνονται στο συγκεκριμένο πρόγραμμα έχουν έγκριση από την Διοργανώτρια. Για τα υπόλοιπα ισχύουν η Προκήρυξη και ο ΚΑΠ 2020/2021.


Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ
Αγ.Γάτσου 14, 58200 Έδεσσα
τηλ.: 2381.023488 - fax: 2381.029120
email: epspellas@yahoo.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK