X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



Αγ.Γάτσου 14, 58200 Έδεσσα | τηλ.: 2381.023488 - fax: 2381.029120 | email: epspellas@yahoo.gr


ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΠΕΛΛΑΣ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Αγ.Γάτσου 14, 58200 Έδεσσα      [ΧΑΡΤΗΣ]
τηλ.: 2381.023488 - fax: 2381.029120
epspellas@yahoo.gr




ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ
Η 1η φάση του κυπέλλου και ο 1ος γύρος όλων κατηγοριών
https://www.epspellas.gr/article.asp?code=2828

ΚΛΗΡΩΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 1η ΦΑΣΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΠΑΣ ΞΙΦΙΑΝΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ ΒΡΥΣΗΣ - ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΦΕΣ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΡΗΣ Π. ΗΛΙΑ
Ν Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ - ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΣΣΙΑΝΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΔΟΞΑ Π ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2019 ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν ΠΕΛΛΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
ΧΩΡΙΣ ΑΓΩΝΑ ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

1η αγωνιστική
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ: -

Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ: -

ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ - ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ: -

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ: -

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ - ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ: -

ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -

ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ: -


2η αγωνιστική
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ: -

ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ - ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ: -

ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ - Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ: -

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ: -

Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ: -

ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ: -

ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ: -


3η αγωνιστική
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ: -

ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ: -

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ - ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ: -

ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ - ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ: -

Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ - ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ: -

ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ: -

ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -


4η αγωνιστική
ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ: -

Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ: -

Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ: -

ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ: -

ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ: -

ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -

ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ - ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ: -


5η αγωνιστική
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ: -

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ - ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ: -

ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ: -

Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ: -

ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ: -

ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ: -

ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ: -


6η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ: -

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ - ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ: -

ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ - Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ: -

Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ: -

Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -

ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ: -

ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ: -


7η αγωνιστική
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ - ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ: -

Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ: -

ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ: -

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ: -

ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ: -

ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ: -

ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ - ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ: -


8η αγωνιστική
Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ: -

ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ: -

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ - ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ: -

ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ: -

Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ: -

Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ - ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ: -


9η αγωνιστική
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ: -

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ: -

ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ - ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ: -

ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ: -

ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ: -

ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ: -

ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ: -


10η αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ: -

ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ: -

Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ: -

ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ - ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ: -

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ - ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ: -

ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ - ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ: -

Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ: -


11η αγωνιστική
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ - ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ: -

ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -

ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ: -

ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ: -

ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ: -

Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ: -

Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ: -


12η αγωνιστική
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ: -

ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ - ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ: -

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ: -

Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ: -

ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ: -

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ: -

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ - ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ: -


13η αγωνιστική
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ - ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ: -

ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ: -

ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -

Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ: -

Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ: -

ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ - ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ: -

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ: -


14η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ: -

ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ: -

ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ: -

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ: -

ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ: -

Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ: -

ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ: -


15η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ: -

Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ - ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ: -

Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ: -

ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ - ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ: -

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ: -

ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ - Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ: -



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

1η αγωνιστική
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΣΣΙΑΝΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -

ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ - ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 2018: -

ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΦΕΣ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ: -

ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ ΒΡΥΣΗΣ: -

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2019 ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ: -

ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ - ΠΑΣ ΞΙΦΙΑΝΗΣ: -


2η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΣΣΙΑΝΟΥ: -

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ: -

ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 2018 - ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -

ΔΟΞΑ ΦΕΣ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2019 ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ: -

ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ ΒΡΥΣΗΣ - ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ: -

ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΠΑΣ ΞΙΦΙΑΝΗΣ: -


3η αγωνιστική
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΣΣΙΑΝΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ: -

ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ: -

ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -

ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ - ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 2018: -

ΠΑΣ ΞΙΦΙΑΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΦΕΣ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ: -

ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ ΒΡΥΣΗΣ: -


4η αγωνιστική
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΣΣΙΑΝΟΥ: -

ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ - ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -

ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2019 ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ: -

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ: -

ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 2018 - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ: -

ΔΟΞΑ ΦΕΣ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ ΒΡΥΣΗΣ: -


5η αγωνιστική
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΣΣΙΑΝΟΥ - ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2019 ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ - ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ: -

ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ - ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ: -

ΠΑΣ ΞΙΦΙΑΝΗΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ: -

ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -

ΔΟΞΑ ΦΕΣ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 2018: -


6η αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2019 ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΣΣΙΑΝΟΥ: -

ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ: -

ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ - ΠΑΣ ΞΙΦΙΑΝΗΣ: -

ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ: -

ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ ΒΡΥΣΗΣ: -

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΔΟΞΑ ΦΕΣ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ: -


7η αγωνιστική
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΣΣΙΑΝΟΥ - ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ: -

ΠΑΣ ΞΙΦΙΑΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2019 ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ: -

ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -

ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ ΒΡΥΣΗΣ - ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ: -

ΔΟΞΑ ΦΕΣ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ: -

ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 2018 - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ: -


8η αγωνιστική
ΠΑΣ ΞΙΦΙΑΝΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΣΣΙΑΝΟΥ: -

ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ: -

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2019 ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ ΒΡΥΣΗΣ: -

ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΔΟΞΑ ΦΕΣ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ: -

ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ - ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 2018: -

ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -


9η αγωνιστική
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΣΣΙΑΝΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ: -

ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ ΒΡΥΣΗΣ - ΠΑΣ ΞΙΦΙΑΝΗΣ: -

ΔΟΞΑ ΦΕΣ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ: -

ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 2018 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2019 ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ: -

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ: -

ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ: -


10η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ ΒΡΥΣΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΣΣΙΑΝΟΥ: -

ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΔΟΞΑ ΦΕΣ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ: -

ΠΑΣ ΞΙΦΙΑΝΗΣ - ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 2018: -

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2019 ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -

ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ: -

ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ: -


11η αγωνιστική
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΣΣΙΑΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΦΕΣ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ: -

ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 2018 - ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ ΒΡΥΣΗΣ: -

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΠΑΣ ΞΙΦΙΑΝΗΣ: -

ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ - ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ: -

ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2019 ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ: -

ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ: -


12η αγωνιστική
ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 2018 - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΣΣΙΑΝΟΥ: -

ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ ΒΡΥΣΗΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -

ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ: -

ΠΑΣ ΞΙΦΙΑΝΗΣ - ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ: -

ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ - ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ: -

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2019 ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ - ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -


13η αγωνιστική
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 2018: -

ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΦΕΣ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ: -

ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ ΒΡΥΣΗΣ: -

ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ: -

ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΠΑΣ ΞΙΦΙΑΝΗΣ: -

ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2019 ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ: -



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ: -

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ ΖΕΡΒΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ: -

Ν.Π.Σ. ΣΚΥΔΡΑΣ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ: -


2η αγωνιστική
ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ: -

ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ ΖΕΡΒΗΣ: -

Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ: -


3η αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ ΖΕΡΒΗΣ: -

Ν.Π.Σ. ΣΚΥΔΡΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝ: -

Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ: -


4η αγωνιστική
Ν.Π.Σ. ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ: -

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ ΖΕΡΒΗΣ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ: -

ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ: -


5η αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ: -

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - Ν.Π.Σ. ΣΚΥΔΡΑΣ: -

ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝ: -


6η αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ: -

Ν.Π.Σ. ΣΚΥΔΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ: -

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ ΖΕΡΒΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝ: -


7η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ: -

ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ: -

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ ΖΕΡΒΗΣ - Ν.Π.Σ. ΣΚΥΔΡΑΣ: -



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ: -

ΔΟΞΑ Π ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν ΠΕΛΛΑΣ: -

ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ - Ν ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ: -


2η αγωνιστική
Ν Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ: -

ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ - ΔΟΞΑ Π ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ: -

Ν ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν ΠΕΛΛΑΣ: -


3η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ - ΔΟΞΑ Π ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ: -

ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ - Ν Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ: -

Ν ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ: -


4η αγωνιστική
ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ: -

ΔΟΞΑ Π ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ - Ν ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ: -

Ν Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν ΠΕΛΛΑΣ: -


5η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ - Ν ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ: -

Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν ΠΕΛΛΑΣ - ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ: -

ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ - Ν Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ: -


6η αγωνιστική
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν ΠΕΛΛΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ: -

ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ: -

ΔΟΞΑ Π ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ - Ν Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ: -


7η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν ΠΕΛΛΑΣ: -

Ν Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ - Ν ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ: -

ΔΟΞΑ Π ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ - ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ: -


Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ
Αγ.Γάτσου 14, 58200 Έδεσσα
τηλ.: 2381.023488 - fax: 2381.029120
email: epspellas@yahoo.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK