Menu




Με απόφαση της ένωσης δεν παρουσιάζεται η βαθμολογία σε αυτή την κατηγορία.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ
4 - 0 ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
2 - 5 ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
5 - 2 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
8 - 7 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 2
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
1 - 4 ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΣΚΥΔΡΑΣ 2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
17 - 0 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
- ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2
ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝ
0 - 10 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
- ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
- ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
- ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
- ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 2
3 - 4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΣΚΥΔΡΑΣ 2
7 - 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
1 - 7 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2
3 - 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ
7 - 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
4 - 3 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
0 - 2 ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
3 - 0 ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
- ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
8 - 0 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 2
ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝ
0 - 7 ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΣΚΥΔΡΑΣ 2
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
3 - 1 ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
6 - 4 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
3 - 1 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
1 - 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
4 - 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
0 - 3 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
2 - 3 ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝ
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 2
3 - 0 ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2
ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΣΚΥΔΡΑΣ 2
7 - 1 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ
5 - 1 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
1 - 15 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
1 - 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
4 - 1 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝ
2 - 6 ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2
2 - 0 ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
0 - 1 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 2
0 - 9 ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΣΚΥΔΡΑΣ 2

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
1 - 3 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
1 - 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
5 - 3 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
4 - 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝ
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
4 - 0 ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2
ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
7 - 0 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
1 - 7 ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΣΚΥΔΡΑΣ 2
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
4 - 0 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 2

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ
7 - 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
5 - 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝ
2 - 6 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2
3 - 14 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
5 - 4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΣΚΥΔΡΑΣ 2
4 - 0 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 2
2 - 12 ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
7 - 2 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
1 - 4 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
4 - 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
1 - 2 ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
9 - 2 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
0 - 4 ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΣΚΥΔΡΑΣ 2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
7 - 1 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 2
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
6 - 1 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
5 - 6 ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ
8 - 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2
0 - 11 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
2 - 9 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΣΚΥΔΡΑΣ 2
4 - 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 2
1 - 9 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
2 - 8 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
4 - 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
3 - 5 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2
1 - 6 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝ
2 - 9 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
1 - 4 ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΣΚΥΔΡΑΣ 2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
2 - 1 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
1 - 0 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
2 - 3 ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
7 - 2 ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
1 - 6 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ
- Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΣΚΥΔΡΑΣ 2
- ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 2
- ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
- ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
- ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
- ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
- ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
- ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΣΚΥΔΡΑΣ 2
- ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
- ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 2
ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2
- ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝ
- ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
- ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
- ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
- ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
- ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ
- ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 2
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
- ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΣΚΥΔΡΑΣ 2
ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
- Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
- ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
- ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
- ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
- ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
- ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
- ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 2
- ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΣΚΥΔΡΑΣ 2
- ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
- ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2
- ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝ
- ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
- ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
- ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ
- ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
- ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
- ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
- ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΣΚΥΔΡΑΣ 2
ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
- Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
- ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
- ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
- ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
- ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
- ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
- ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 2
- ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΣΚΥΔΡΑΣ 2
- ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
- ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2
- ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
- ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ
- ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
- ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
- ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
- ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
- ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
- ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΣΚΥΔΡΑΣ 2
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
- Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝ
- ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
- ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
- ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
- ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
- ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
- ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 2
- ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΣΚΥΔΡΑΣ 2
- ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2
- Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ
- ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
- ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
- ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
- ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
- ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝ
- ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2
- ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 2
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
- ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΣΚΥΔΡΑΣ 2

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
- ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
- ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
- ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
- ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
- ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
- ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
- Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΣΚΥΔΡΑΣ 2
- ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 2

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ
- ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
- ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
- ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝ
- ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2
- ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
- ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΣΚΥΔΡΑΣ 2
- ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 2
- ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
- ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
- ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
- ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝ
ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
- ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
- Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
- ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΣΚΥΔΡΑΣ 2
ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
- ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 2
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
- ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ
- ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝ
- ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2
- ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
- ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΣΚΥΔΡΑΣ 2
- ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 2
- ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
- ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
- ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝ
- ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
- ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
- Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
- ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΣΚΥΔΡΑΣ 2
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
- ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 2
ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
- ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
- ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
- ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ
- ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
- ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΣΚΥΔΡΑΣ 2
- ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 2
- ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
- ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
- ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
- ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
- ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
- ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2
- ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΣΚΥΔΡΑΣ 2
ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝ
- ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 2
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
- ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
- ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
- ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
- ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
- ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ
- ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΣΚΥΔΡΑΣ 2
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 2
- Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
- ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2
ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
- ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝ
ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
- ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
- ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
- ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
- ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ

28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 2
- ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΣΚΥΔΡΑΣ 2
- ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
- ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2
- ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝ
- ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
- ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
- ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
- ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ

29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ
- ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
- ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 2
ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
- ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΣΚΥΔΡΑΣ 2
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
- Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
- ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2
ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
- ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝ
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
- ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
- ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ

30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
- ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
- ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 2
- ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΣΚΥΔΡΑΣ 2
- ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
- ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2
- ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΡΟΜΑΧΩΝ
- ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
- ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ